Moderní byty v Letňanech

Moderní novostavba pro každého

V pražských Letňanech v Tupolevově ulici jsme pro Vás připravili zajímavý bytový dům s názvem Element. Jedná se o bytový dům se třemi vchody a celkem 107 byty. Projekt nabízí zejména menší byty, o které je v poslední době mezi zákazníky největší zájem, a to od takzvaných startovacích bytů, tedy jednopokojových s kuchyňským koutem (1 + kk), které jsou určené pro mladé páry či jednotlivce, až po třípokojové s kuchyňskými kouty (3 + kk), které jistě ocení hlavně mladé rodiny. V případě zájmu klienta o větší dispoziční řešení bytu, není problém spojit dva byty do jednoho většího, takže zde můžete získat byt až se šesti obytnými místnostmi.

Předpokládaný harmonogram projektu:

Zahájení prodeje prosinec 2017

Zahájení výstavby leden 2018

Dokončení výstavby srpen 2019

Stěhování nových klientů říjen 2019

Dostatek parkovacích míst i prostoru pro uložení sezónních věcí

Pro majitele bytů v developerském projektu Element Letňany bude k dispozici dostatek parkovacích stání i sklepů. Každý byt také  disponuje praktickou komorou. Kdybyste i tak potřebovali více prostoru pro uskladnění svých věcí, je vám k dispozici kolárna a kočárkárna.

Ke každému bytu 3+kk a 2+kk je přiděleno parkovací stání v suterénu domu. Parkovací stání není v ceně bytu. Cena parkovacího stání je od 350 000,- vč. DPH.

K dispozici budou i zděné sklepy, kde lze uchovat například sezonní věci, jako jsou lyže, kola a podobně. Nemusí tedy překážet přímo doma a zbytečně zabírat úložné prostory. Cena zděných sklepů činí 26 620,- za m2 vč. DPH.

Provozní náklady zbytečně nezatíží rodinný rozpočet

Projekt je realizován v energetické třídě B. Topení v bytovém domě je napojené na centrální síť pražské teplárenské. V suterénu domu se nachází výměníková stanice. Obyvatelé domu tak nebudou muset řešit revize a provoz plynového kotle.

Většina bytů na projektu je také vybavena rekuperační jednotkou, která zajišťuje přísun čerstvého vzduchu do bytů.
Energetická náročnost ale není dána jen vytápěním, jak se mnohdy nesprávně uvádí. Důležitým faktorem je i chlazení, větrání, ohřev teplé vody a osvětlení.

Právě energetická náročnost a „úspornost“ budov je v poslední době velkým tématem. Dostatečná tepelná izolace, vhodné umístění oken, tvar a velikost domu i jeho vnitřní členění totiž má na provozní náklady jednotlivých domů velký vliv.

I obyčejné zateplení může náklady domácnosti snížit až o 60 procent. Majitelé těchto bytů se tedy nemusí bát, že by jim z domu unikalo teplo, nebo se objevovala vlhká místa na zdech a následně i plísně.