Element Letňany vše co potřebujete máte za rohem

Element Letňany. Bydlení, kde máte vše za rohem

Letňany jsou podle statistik jednou z nejoblíbenějších pražských lokalit. Atraktivitu této městské části zvyšuje bezchybná občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Doslova vše, co k pohodlnému životu potřebujete, tady máte za rohem. Do Letňan vede metro, které zajišťuje rychlé spojení s centrem. Autem se za chvíli dostanete na pražský okruh. A tak není divu, že v posledních letech vznikají v Letňanech nové moderní byty, které do lokality přitahují nové rezidenty.

Zábava, nákupy a sport v Letňanech

Na dohled od nového bytového domu Element leží Obchodní centrum Letňany s desítkami obchodů a restaurací, které doplňuje široká nabídka služeb. Najdete tady pobočky bank nebo mobilních operátorů, kadeřnictví, opravny obuvi i veřejnou knihovnu. Na filmové novinky si můžete zajít do multikina Cinema City.

Pokud dáváte před nákupy a filmy přednost sportu, Letňany vám poskytnou prostor pro různé sportovní aktivity. Jsou doslova prošpikované menšími hřišti i většími sportovišti. Najdete tady moderní zimní stadion s dvěma ledovými plochami nebo víceúčelovou sportovní halu Sportcentrum Praha. Milovníci tenisu a badmintonu mohou navštívit Sportcentrum Avion s krytými kurty. Zaplavat si můžete v Aquacentru Letňany Lagoon, které je kromě plaveckého bazénu vybavené také 86 metry dlouhým tobogánem, masážním bazénem pro 10 osob, dětským brouzdalištěm a dalšími vodními atrakcemi.

Pohodlně do školky i do lékárny

Občanskou vybavenost v Letňanech doplňuje hustá síť škol, školek a dalších vzdělávacích zařízení, včetně jazykových škol nebo kroužků. Konkrétně nedaleko bytového domu Element je hned několik mateřských školek a dvě základní školy. Za domem se rozkládá oplocené dětské hřiště s řadou prolézaček a atrakcí. V blízkosti domu Element je zdravotnické středisko. Své ordinace tady mají lékaři a zubaři. Najdete zde také mnoho lékáren. Výhodou je, že vše je soustředěné v příjemné vzdálenosti kolem centra této městské části. To znamená, že všude si pohodlně dojdete pešky.

Do Letňan jezdí metro a blízko je pražský okruh

Atraktivitu každé rezidenční lokality podtrhuje dopravní dostupnost. A Letňany jsou na tom v tomto směru opravdu výborně. Každý z nás ale současně touží po svém privátním klidu. Lidé, kteří si za svůj domov vyberou jeden z bytů v bytovém domě Element, budou těžit z výborné dopravní dostupnosti a současně si užijí soukromí. Hlavní parkovací plochy nákupního centra odděluje od Tupolevovy ulice, ve které byty Element stojí, komplex budov Obchodního centra Letňany. Takže zákazníci, kteří sem přijíždí a odjíždí, nebudou rezidenty rušit.

  • Výhodou je, že zastávka MHD je umístěná hned v Tupolevově ulici. Staví tady osm autobusových linek, včetně jedné noční.
  • Autobusy MHD vás pohodlně odvezou do stanic metra Letňany, Hloubětín a Prosek, stejně jako do řady dalších zastávek metra na trasách C a B.
  • Městské autobusy jezdí také do několika železničních stanic, například na nádraží Čakovice, Holešovice, Horní Počernice nebo Uhříněves.
  • Lokalita je velmi dobře dostupná také autem, například přímo do centra Prahy na Václavské náměstí se vozem dostanete za necelých dvacet minut.

Komu se bude v bytech Element dobře bydlet?

Kombinace velmi dobré dopravní dostupnosti, skvělé letňanské infrastruktury a výhodných cenových podmínek činí z bytů Element velmi zajímavý bytový projekt. Svůj nový domov tady najdou jednotlivci, bezdětné páry, mladé rodiny i aktivní senioři, kteří si chtějí užívat výbornou kvalitu bydlení a širokou nabídku služeb a kulturního i sportovního vyžití.